Vi Makina 2008 yılında Liebherr Türkiye (LTK) kuruluşu ile birlikte, makina satış, yedek parça satış ve servis alanlarında faaliyetlerine başlamıştır.
 

Vi Makina Isparta ve Antalya dahil olarak Ege Bölgesi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Antakya dahil olarak Akdeniz Bölgesi Liebherr tarafından tüm faaliyet alanlarında yetkilendirilmiş tek firmadır.

Vi Makina yüksek Liebherr teknolojisi ile üretilmiş üstün kaliteli ve verimli Liebherr iş makinalarının (Liebherr Lastik Tekerlekli Yükleyiciler, Liebherr Ekskavatörler, Liebherr Dozerler, Liebherr Endüstriyel makine(liman-hurda-geri dönüşüm)) sorumlu olduğu coğrafi bölgede doğrudan satışıyla birlikte satış sonrası servis hizmetinde de deneyimli servis teknisyenleri ve servis mühendisleriyle yüksek müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır.
 

Firmamız İş ve İnşaat Makineleri hizmetleri ile birlikte endüstriyel makine grubunda forklift satış, yedek parça, satış sonrası servis hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.
 

Bu amaçla Ankara asfaltı No:89/15 Kemalpaşa adresinde 1000 M² kapalı alanda Liebherr İş Makinaları ve EP Forklift için iki ayrı satış sonrası hizmetler atölyesi bulunmaktadır. Ep Forklift depolama ekipmanları ile yapılan anlaşma doğrultusunda Ep Forklift depolama ekipmanları Türkiye Distribütörü olarak tüm satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır.