Vi Makina 2008 yılında kurulmuş olup genç ve dinamik bir ekibe sahiptir. Şirketimiz bünyesinde Liebherr İş Makinaları (ekskavatörler, yükleyiciler, dozerler ve endüstriyel ekskavatörler) ve EP forkliftlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri sağlanmaktadır. Dünyada üretilen iş makinesi markalarının büyük çoğunluğunun ülkemizde bulunduğu düşünüldüğünde satış sonrası hizmetlerin önemi kritik hale gelmiş ve marka tercihini belirler durumdadır. Hizmet verdiğimiz iş makinası sektöründeki müşterilerimiz makina satın alırken artık makinanın performansı, yakıtı, yatırım maliyeti gibi konuların yanında yedek parça bulunabilirliği, yedek parça fiyatı, servis kapasitesi konularını da detaylı irdelemektedir.
 

Teknolojinin her geçen gün geliştiğini, değiştiğini yaşadığımız bugünlerde iş makinaları da ileri teknoloji ile donatılmıştır. Bu teknolojik yenilikler farklı markalarda benzer özellikleri ihtiva edebilmektedir. Bu şekilde birbirine yakın teknolojiye sahip makinalar arasında bir tercih yapılması gerektiğinde farkı yaratan satış sonrası hizmetler olmaktadır. Satış sonrası hizmetler müşterilerin iş makinaları ya da jeneratörlerini her an faal çalışır durumda tutmakla görevlidir. Çağımızın ekonomik koşullarında müşterilerimiz iş makinalarının maksimum verimde ve maksimum sürede faal olmalarını istemektedirler. Bunu sağlamak için firmamız gibi hizmet sektöründeki firmalar yeterli sayıda yetişmiş uzman personel, yeterli miktarda yedek parça stoğu bulundurarak müşterilere en hızlı en iyi hizmeti sunmak zorundadır.
 

Günümüzde satış sonrası hizmet ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gelişen teknolojiye adapte olabilecek iyi eğitim almış tecrübeli insan gücüne, satış sonrası hizmetlerde kullanılacak yedek parça stoğuna ve bu öğelerin koordinasyonuna ihtiyaç vardır. Vi Makina olarak yedek parça ekibimiz ve depomuzla, 16 adet mobil servis aracımızla,22 adet teknik personelimiz ile müşterimize en kısa sürede en uygun çözümleri üretmekteyiz.
 

Kalite Belgelerimiz