Vi Makina olarak İzmir Genel Müdürlüğümüz, Adana ve Antalya Şube Müdürlüklerimiz ile birlikte çok geniş bir alanda Liebherr iş makinesine sahip müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mevcut çalışan bütün Liebherr iş makinalarına ait orijinal yedek parçaları stoklarımızda bulundurarak değerli müşterilerimizin sıkıntısız makina kullanımını sağlamak ana hedefimizdir.
 

Liebherr marka iş makinanızın tamir ve bakımını yaparken orijinal parçaları en kısa sürede ve uygun fiyatla satın almak her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Liebherr orijinal yedek parçaları uzun kullanım ömürleri ile birlikte makinanızın işte kalma süresi oranını en yüksekte tutar.
 

Stoklarımızdaki orjinal yedek parçaları müşteri odaklı fiyatlarla, en çok tercih edilen kargo şirketleri ile yaptığımız anlaşmalar dahilinde en kısa sürede sizlere ulaştırmak hizmet anlayışımızın temel ilkesidir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak için tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet etmekteyiz.
 

Şirketimiz Liebherr İş Makineleri hizmetlerimizin yanında diğer bayiliklerimizle birlikte çeşitli iş makinası yedek parçaları konusunda her zaman hizmetinizdedir. Mutlaka her ihtiyacınızda temasa geçiniz.